Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojďte si zavěštit

2. 1. 2018

Věštci každoročně vypouštějí z úst prognózy, co nás bude v následujícím roce čekat. Je pak trapné, když někdo po Silvestru jejich věštbu vytáhne a porovná se skutečností. Loni jsem si schválně jeden takový článek uložil (už nevím, odkud), a hele, jak to panu věštci "vyšlo":

Předpověděl útok v Nice i prezidenta Trumpa. Teď oznámil předpovědi pro rok 2017! Tohle všechno se má stát

21. 1. 2017

Zajímá vás, co přinese budoucnost, co se stane a jak se svět změní v následující době? To nejste jediní. Věštby a různé predikce lidi zajímají snad odjakživa. Tento muž je jedním z těch, kteří umějí budoucnost předvídat.

Je jen začátek roku 2017, ale svět je někdy děsivé místo, ve kterém nevíme, co nás čeká. Jak můžeme vědět, co tento rok přinese? Tento muž to údajně ví.

Craig Hamilton-Parker (62) je jasnovidec, který předpověděl např. vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách, Brexit a nebo útok v Nice. A teď odhalil své předpovědi pro rok 2017.

Letos do jeho předpovědí patří:

– Dánsko a Itálie opustí EU
– Celosvětová epidemie chřipky
– Politické převraty v Americe mezi východem a západem, bude přibývat nepokojů a trestných činů se zbraněmi
– Velký požár ve Westminsterském paláci, bude způsoben „špatnou údržbou“, nepůjde o teroristický útok
– Nový objev krakatice obrovské – bude nalezena zamrzlá v ledu
– Hillary Clintonová odstoupí od politiky
– Toxický nebo biologický útok na školu v Evropě
– Severní a Jižní Korea se spojí v jednu zemi, Kim Čong-un bude svržen
– Atentát a pokus o únos na papeže ve Vatikánu


Craig Hamilton-Parker dodal: „Cítím, že roky 2017 a 2018 jsou roky, kdy budou světu odhaleny duchovní věci a konečně se zlomí doba materialismu." Jestli se jeho předpovědi splní, ukáže jen čas. A co vy, věříte jim?

---------------

Kdysi jsem také provedl experiment s horoskopem. Kompletní horoskop jsem přepsal bez uvedení, pro jaká znamení jednotlivé věštby jsou. Pak jsem je po uplynutí roku dal asi šedesáti lidem (udělal jsem pokusné králíky ze svých středoškoláků), aby si každý anonymně vybral horoskop, který nejvíce vyhovuje tomu, co jej v uplynulém roce potkalo. Přitom měl ještě každý napsat, v jakém znamení se narodil. A výsledek? Horoskop se se skutečným znamením narození shodoval jen v necelých šedesáti procentech případů, tedy naprosto přesvědčivě v pásmu nahodilosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář